top of page

Team La Trao herschikt


Wat we van onze deelnemers verwachten, met name flexibiliteit, geldt ook voor onszelf. Met het vertrek van Jasper, op weg naar een nieuwe uitdaging buiten onze vzw, zijn we na twee jaar toe aan een herschikking van ons team.

Het is zonder meer met spijt in het hart dat we twee van onze teamgenoten in meer of mindere mate dienen uit te zwaaien. Naast het vertrek van Jasper, gaat immers ook Koen zich weer fulltime richten op zijn taak als verantwoordelijke van dagcentrum de Tuba. Gelukkig kruipt het bloed echter waar het niet gaan kan, dus zal Koen ook in de toekomst nog verbonden blijven aan La Trao, zij het dan iets meer in de marge.

Maar : de koning is dood, leve de koning ! Met enthousiasme verwelkomen we Mieke Reynaert als nieuwe telg binnen ons team. Mieke werkte destijds reeds mee als coach tijdens de eerste editie van La Trao Classic in 2009 en zal straks deeltijds onze gelederen versterken.

Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
bottom of page